O klubu

Naším posláním je sdružovat a podporovat všechny bezpříspěvkové dárce krve, plazmy a kostní dřeně z Pardubic a širokého okolí.

Výhody členů klubu

Jako dárci krve máte stálé výhody v podobě bonusů, benefitů a slev na služby a produkty u celé řady společností a firem. Nabídka benefitů se stále rozšiřuje a doplňuje o další výhody.

Proto se rovnou zaregistrujte do našeho klubu a dozvíte se novinky vždy jako první. Pro naše členy také chystáme zajímavé akce, exkurze, výlety či sportovní setkání. Staňte se členem Klub dárců krve Pardubického kraje z. s., a získejte stálé výhody v podobě povědomí o slev a benefitech pro dárce.

Na spolupráci se těší Hanka Mojžíšová Hájková

Pro využití slev a benefitů je často potřeba předložit průkaz dárce. Tak si ho nezapomeňte doma. Mrkněte rovnou na přehled benefitů a výhod ať víte na co se můžete těšit.

Registrace do klubu

Pokud splňujete podmínky členství, stačí vyplnit přihlášku.

Klub dárců krve Pardubického kraje z.s.
předsedkyně: Hana Mojžíšová Hájková

adresa: Okružní 697, Pardubice 530 03
telefon: +420 775 632 353
e-mail: info@klubdarcukrve.cz

Spisová značka: L 13372/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové

Sledovat a kontaktovat nás můžeš také na sociálních sítích.