O klubu

Naším posláním je sdružovat a podporovat všechny bezpříspěvkové dárce krve, plazmy a kostní dřeně z Pardubic a širokého okolí.

Výhody členů klubu

Jako dárci krve máte stálé výhody v podobě bonusů, benefitů a slev na služby a produkty u celé řady společností a firem. Nabídka benefitů se stále rozšiřuje a doplňuje o další výhody.

Proto se rovnou zaregistrujte do našeho klubu a dozvíte se novinky vždy jako první. Pro naše členy také chystáme zajímavé akce, exkurze, výlety či sportovní setkání. Staňte se členem Klub dárců krve Pardubického kraje z. s., a získejte stálé výhody v podobě povědomí o slev a benefitech pro dárce.

Máte chuť udělat dobrý skutek?

Jste z Pardubic a okolí a chcete se stát dárcem krve či plazmy, ale nevíte jak nebo máte obavy? I já je před 16 lety měla, ale překonala jsem je a vzala za kliku transfúzní stanice v Pardubicích. Od té doby jsem ji navštívila ještě 134krát. Za ta léta jsem v těch milých suterénních prostorách, darovala bez nároku na odměnu neuvěřitelných 78 litrů plazmy nebo krve. A také navázala nová přátelství a nasbírala mnoho zážitků a zkušeností. Tomu počtu krevních konzerv se mi samotné nechce uvěřit, ale průkaz dárce krve hovoří jasně. Představa těch 134 lidí, kteří potřebovali zrovna moji B- mě upřímně trochu dojala a vlastně naplnila hrdostí. A nekončím, právě naopak. Klub dárců krve potřebuje podporu moji i Vaši. Tak to zkuste. Nebojte se, napište, přidejte se k nám, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme. Vždyť nikdo z nás neví, kdy bude tu nenahraditelnou tekutinu potřebovat sám nebo pro své blízké.

Na spolupráci se těší Hanka Mojžíšová Hájková

Pro využití slev a benefitů je často potřeba předložit průkaz dárce. Tak si ho nezapomeňte doma. Mrkněte rovnou na přehled benefitů a výhod ať víte na co se můžete těšit.

Registrace do klubu

Pokud splňujete podmínky členství, stačí vyplnit přihlášku.

Klub dárců krve Pardubického kraje z.s.
předsedkyně: Hana Mojžíšová Hájková

adresa: Okružní 697, Pardubice 530 03
telefon: +420 775 632 353
e-mail: info@klubdarcukrve.cz

Spisová značka: L 13372/KSHK
Krajský soud v Hradci Králové

Sledovat a kontaktovat nás můžeš také na sociálních sítích.